Në emision live / Ja çka tha Big Mama për Mahmut Feratin në “Shiko Kush LUAN” (VIDEO)

Në emision live / Ja çka tha Big Mama për Mahmut Feratin në “Shiko Kush LUAN” (VIDEO)

Një ndër të ftuarit më special në “Shiko Kush LUAN” me autrore dhe moderatore Luana Vjollcën ka qenë këngëtarja e njohur Big Mama.

Një ndër lojrat që publiku mezi pret është pikërisht “Ndaje ose Kovat”, momenti ku personazhet duhet ti përgjigjen sinqerisht pyetjes ose duhet të presin “surprizën” që përmban
kova. Big Mama është pyetur:

“Big Mama njihesh si një nga personazhet publikë më pa komplekse, ndaj duam të dimë se cili është ai personazh public shqiptar që vazhdon të mbetet “On Top” dhe cili sipas teje është i famshëm kot. Ndaj e ne dy emra ose kovën…”

Big Mama ka thënë se sipas saj “on top” është Fifi dhe Ledri Vula, ndërsa këngëtari që është bërë kot i famshëm është Mahmut Ferrati, duke shtuar se e do shumë.

Por edhe pse u përgjigj Big Mama i ka surprizuar të gjithë, duke kthyer të gjitha kovat në kokë për të fituar sa më shumë pike, një moment mjaft gazmor ky.

Leave a Reply

Your email address will not be published.