Thjesht fare / Ja Se Si Të Largoni Njollat E Errëta Nga Qafa Dhe Nga Pjesët E Tjera Të Trupit Vetëm Me Sodën E Bukës

Thjesht fare / Ja Se Si Të Largoni Njollat E Errëta Nga Qafa Dhe Nga Pjesët E Tjera Të Trupit Vetëm Me Sodën E Bukës

Ju ndoshta tashmë e dini se ka shumë mjete të natyrshme për të zvogëluar zb ardhjen e lëkurës rreth qafës.

Për të hequr qafe këto pr obleme, duhet të provoni produktet natyrale.1 lugë gjelle kripë.1 lugë gjelle vaj ulliri.1 lugë gjelle sode.

Përzini të gjitha përbërësit në një enë derisa të merrni një përzierje homogjene dhe vëreni këtë përzierje në zonën e prekur. Lëreni për rreth 20 minuta.

Kjo eshte! Për zbardhjen – përzieni argjile, qumësht dhe shtrydh lëng limoni. Aplikoni këtë përzierje në të njëjtin vend ku keni aplikuar recetën e mësipërme. Lëreni atë për 15 minuta.

Leave a Reply

Your email address will not be published.