Vajza shpëtoi dhe jetoi kurse kunata humbi jetën në mes rrugës/ Prek me fjalët 19-vjeçarja shqiptare: S’do ketë çast që s’do

Vajza shpëtoi dhe jetoi kurse kunata humbi jetën në mes rrugës/ Prek me fjalët 19-vjeçarja shqiptare: S’do ketë çast që s’do

Deni Doku, vajza 19-vjeçare që po drejtonte automjetin tip “Smart” pas pë rpl asjes së të cilit humbi jetën mikesha e saj dhe njëherësh e fejuara e të vëllait, është rikthyer në rrjetet sociale me një mesazh prekës.

Deni Doku, vajza 19-vjeçare që po drejtonte automjetin tip “Smart” pas pë rpl asjes së të cilit humbi jetën mikesha e saj dhe njëherësh e fejuara e të vëllait, është rikthyer në rrjetet sociale me një mesazh prekës.

VIDEO/ Ak.si denti tr.agjik, 22-vjeçarja ishte e fejuar me vëllanë e vajzës së ar res tuar, që drejtonte makinën ‘Smart’

Ajo ka publikuar një video në Instastory, ku shihet duke shfletuar një album ku ruan kujtimet me 22-vjeçaren Alida Spahiu, e cila humbi jetën në vend pas aksi de ntit.

“Të ndieja tepër. Ti ishe gjëja e parë që e dija që do të kisha gjithë jetën afër. S’do të ketë çast që që s’do të mendoj zemra ime. Dhe do të ndije derisa të kem frymë”, shkruan e pikëlluar Deni Doku.

Leave a Reply

Your email address will not be published.