Mjeku Specialist i Kan Cerit 104-vjeçar Zbulon Pijen Qe Zhduk Kan;cerin

Mjeku Specialist i Kan Cerit 104-vjeçar Zbulon Pijen Qe Zhduk Kan;cerin

Bima e luleradhiqes pastron qelizat kan;cerogjene në trup brenda 2 ditësh pa efekte anësore. Pastron qelizat e shëndetshme pa i dëmtuar ato.
Shkencëtari, i cili eksperimentoi për të parë se si do të ndodhnin efektet kur konsumoheshin çdo ditë, nuk mund t’i besonte rezultateve, edhe nëse ai ishte skeptik në fillim.

Si rezultat i eksperimenteve, efektet e luleradhiqes në leuceminë, kancerin e pankreasit dhe kolonën u ekzaminuan. Me çajin e bërë nga rrënja e luleradhiqes, pacientët po trajtohen dhe rezultatet janë befasuese.
Shumë shkencëtarë thonë se rrënja e luleradhiqes është trajtimi natyror më efektiv kundër kancerit të të gjitha kohgjerave.

Leave a Reply

Your email address will not be published.