Vogëlushja Bie Nga Kati I 6-Të, Fqiu E “Shpëton” Me Jastëk! Per Mrekulli /Video

Vogëlushja Bie Nga Kati I 6-Të, Fqiu E “Shpëton” Me Jastëk! Per Mrekulli

Një vajzë shtatëvjeçare u shpëtua në mënyrë dramatike pasi u rrëzua nga shtëpia e saj të hënën herët në mëngjes.

Vajza u rrëzua midis boshllëqeve të një rafti metalik nga shtëpia e saj e lartë në rrethin Xiasha të Hangzhou dhe mbeti e varur në grilat e dritares së fqinjit të familjes në katin e mëposhtëm.

Fqinji mori një jastëk duke mbajtur vajzën, duke e mbajtur fort derisa erdhën zjarrfikësit.

Videoja tregon një zjarrfikës që zbret nga kati i shtatë deri në katin e pestë për të arritur vajzën e bllokuar. ndiqeni videon posht…

Leave a Reply

Your email address will not be published.