Pamje Live / Curri i theu shkopin në mes të emisionit Blendi Fevziut, mos janë zënë keq?

Pamje Live / Curri i theu shkopin në mes të emisionit Blendi Fevziut, mos janë zënë keq?

Në emisionin “Opinion” është disktuar mbrëmjen e së martës, mënyra se si liderët politikë në Shqipëri po përdorin rrjetet sociale për fushatën elektorale.

Duke diskutuar mbi videot dhe stilin se si politikanët shqiptarë po shfaqen, gazetari Olti Curri u shpreh se kishte një mënyrë, se si të harrohej Rama, Basha dhe Kryemadhi.

“A do ti të harrohet Mona, Basha Edi Rama? Unë marr shkopin, e thyej në dysh dhe nëse nesër nuk është folur vetëm për shkopin e th yer…”, u shpreh Curri.

Me lejen e gazetarit Fevziu, ai është ngritur dhe ka t hyer shkopin e emisionit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.