Kombinimi i këtyre përbëresve do e bëjë shtëpinë tuaj të mbajë aromë shumë të mirë … Madje edhe fqinjët tuaj do ju kenë zili

Kombinimi i këtyre përbëresve do e bëjë shtëpinë tuaj të mbajë aromë shumë të mirë … Madje edhe fqinjët tuaj do ju kenë zili

Do tju tregojme se si do te beni nje aromatizues per te gjithe shtepine dhe mete aroma e e kendshme do te mbetet gjate ne cdo ambjent.

Ja cilet jane Përbërësit:

Një shishe sprucuese.

Një lugë gjelle sodë buke.

Tre gota me ujë të vakët.

Tre lugë zbutës rrobash.

Përgatitja dhe përdorimi:

Vendosni tri lugë zbutës rrobash në shishen sprucuese.
Pas kësaj, shtoni tri gota me ujë të vakët në shishe.
Së fundi, shtoni një lugë gjelle sodë buke dhe mbyllni shishen.

Tundeni shishen derisa përbërësit të përzihen mirë.
Spruconi përzierjen në të gjithë shtëpinë tuaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.