🎇B0RA mesazh Donaldit per ditelindje..? Zbulohet kush ja dergoi mesazhin mis.terioz ne Big Brother..

🎇B0RA mesazh Donaldit per ditelindje..? Zbulohet kush ja dergoi mesazhin mis.terioz ne Big Brother..

Ashtu siç është bërë tashmë pjesë e rutinës së banorëve, në shtëpinë e “Big Brother VIP” herë pas here vijnë parashuta me dedikime për banorët, për t’i vënë ata sado pak në kontakt me realitetin e jashtëm, pas izolimit prej muajve të tërë.

Ditën e sotme, në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, kanë ardhur tre parashuta. Dy prej tyre kanë qenë për çiftin Einxhel Shkira dhe Dj Dagz, ndërsa ajo që ka tërhequr më shumë vëmëndje ka qenë parashuta dedikuar Donaldit që shkruan: 9 janar!

9 janari është pikërisht ditëlindja e ish-partneres së tij Bora Zemani dhe mesa duket fansat kanë dashur t’ia rikujtojnë aktorit të humorit, edhe

pse tashmë ai është në një lidhje tjetër me banoren e shtëpisë, këngëtaren Beatrix Ramosaj. Kjo e fundit, padyshim që nuk ka reaguar mirë pas ardhjes së parashutës, siç duket dhe në mimikat e fytyrës dhe reagimeve të saj.

Ajo ka vendosur që të ndezë një cigare menjëherë. Rikujtojmë se Donald Veshaj dhe Bora Zemani janë bërë kryefjala e mediave rozë,

pas puthjes së tyre “Live” në një nga takimet e organizuara në emisionin e “Big Brother”. Gjërat kanë ndryshuar midis tyre, që pas krijimit të një lidhje të re midis tij dhe Beatrix.

Mesazhi – “Bota eshte e jotja. Dashuria nuk duhet të jetë kurrë një sekret. 9 janar”, shkruhet në banderolën e derguar ne qiell per Donaldin.

Kush e dergoi? – U aludua se personi qe e dergoi mesazhin ishte Bora, por nuk eshte keshtu. Romeo se bashku me Anaidin (ish fituesin e Big Brother) dhe Kledi Hysen, shokun brenda shtepise se Big Brother nisen drejt qiellit mesazhet e koduara. Ata dolen me foto vete duke e lajmeruar dicka te tille.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *