Shkak pakujdesia e prindit vetura fundoset ne liqen se bashku me femijen 5 vjecar -VIDEO-

Shkak pakujdesia e prindit vetura fundoset ne liqen se bashku me femijen 5 vjecar -VIDEO-

Lidhur me rastin, e kanë folur nga Shoqata e Peshkatarëve ‘Krapi’, kryetari i Ali Vitia dhe shefi i rojeve të “Krapit” Milaim Vitia, të cilët intervenuam për të shpëtimin e fëmijës.

“Ne kemi qenë aty, fëmija ka qenë brenda në veturë duke fjet. Kemi arrit menjëherë me shpëtu. Familjen e kishte afër, por vetura u fundos shpejt. Ne ishim aty”, pohuan të njëjtit për indeksonline.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *