Zot na ruaj / Në plazhet e Arabisë Saudite ,në afërsi të MEKKES Ahengje vallëzimi dhe vajza me bikini (VIDEO)

Zot na ruaj / Në plazhet e Arabisë Saudite ,në afërsi të MEKKES Ahengje vallëzimi dhe vajza me bikini (VIDEO)

Vendet e shejta po kan mar pamje te frikshme koheve te dunti
Kjo video eshte ne plazin Jeddah ne afersi te Mekkes
Një reportazh i “Agence France Presse” trajtoi transformimet e reja në Arabinë Saudite, ku vajzat lejohen të veshin “bikini”, të shijojnë festat e natës dhe të kërcejnë në plazh.

Gruaja 32-vjeçare saudite, Asma, tha se tani mund të kalonte fundjavën me të dashurin e saj në një plazh në bregun e Detit të Kuq në Jeddah.
Ky u be vendi me i vizituar pasi princi arabis lejoji qe edhe vajzat te shetsin lirshem me bikini ne rrethinen e vendit dhe te mbizotroj Muzika
SHikoni pamjet me posht..

Leave a Reply

Your email address will not be published.