Gjyshja LETA ”Tërbohet”çfarë ka bërë gjyshja e Kiares për Luizin: (Video)

Kiara dhe Luizi u martuan mbrëmjen e djeshme në një ceremoni emocionuese, ku mes të ftuarve ishte dhe gjyshja e moderatores, nëna Leta.
Në një intervistë për “E Diell”, ajo ka thënë se është shumë e lumtur që Kiara dhe Luizi u martuan.
Ndersa zbuloi se i kishte përgatitur dhe taqebapin, ushqimin e preferuar të këngëtarit që ta priste në shtëpinë e saj.
“Jam shumë e gëzuar, shumë e lumtur që ata si çift përfunduan bashkë edhe ju uroj një jetë sa më të lumtur.
Të dy e duan njëlloj njëri-tjetrin, Luizit do i gatuaj çfarë të doje.

Ai ka qef tasqebapin, unë ja kam bërë gati, e kam në frigorifer, krevatin ja kam rregulluar, për Perandorin.“– tha ajo. Shiko videon:

https://pnews5.com/wp-content/uploads/2023/05/luiz-kiara-nena-leta-54364.mp4?_=1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *